Komisjonid

Sotsiaaltöötaja kutsete kutsekomisjon

  • Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet – Raivo Allev (kutsekomisjoni esimees)
  • Harku Vallavalitsus – Tiia Spitsõn (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Lastekaitse Liit – Tõnu Poopuu
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Hille Velli-Vällik
  • Eesti Puuetega Inimeste Koda – Kerti Kollom Seidelberg
  • Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituut – Marju Selg
  • Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž – Anne Rähn
  • Sotsiaalministeerium – Elise Nikonov

Hooldustöötaja kutsete kutsekomisjon

  • Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoda – Terje Kraanvelt (kutsekomisjoni esimees)
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Iris Meristo (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Mustamäe Sotsiaalkeskus- Jaanika Luus
  • Põhja-Tallinna Valitsus – Piret Kruuser
  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkool – Merike Kravets
  • SA Innove – Tiina Matsulevitš

Hoolekandeasutuse juht, tase 6 kutsekomisjon

  • Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet – Uku Torjus (kutsekomisjoni esimees)
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Eike Käsi (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoda – Rünno Lass
  • Eesti Puuetega Inimeste Koda – Kerti Kollom Seidelberg
  • Tallinna Sotsiaaltöö Keskus – Kersti Põldemaa
  • Põhja-Tallinna Valitsus – Mart-Peeter Erss
  • MTÜ Iseseisev Elu – Maire Koppel
  • Tartu Ülikool – Anne Rähn

Tegevusjuhendaja, tase 4 kutsekomisjon

  • Tartu Tervishoiu Kõrgkool – Janika Pael (kutsekomisjoni esimees)
  • AS Hoolekandeteenused – Liina Lanno (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Erihoolekandeteenuste Pakkujate Liit – Ly Mikheim
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Merike Merirand
  • Eesti Tegevusjuhendajate Liit MTÜ – Piret Pent
  • MTÜ Hoolekande Ekspertiisi- ja Nõustamiskeskus – Ain Klaassen

Lapsehoidja kutsete kutsekomisjon

  • Lapsehoidjate Kutseliit – Kristin Varm (kutsekomisjoni esimees)
  • Eesti Linnade Liit – Hille Ilves (kutsekomisjoni aseesimees)
  • OÜ Pihel – Sirje Siilbek
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Sole-Riin Sepp
  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkool – Piret Tamme
  • Alu Rahvaõpistu – Janne Liidik

Võlanõustaja kutsete kutsekomisjon

  • Süda-Eesti Sotsiaalkeskus – Tiina Larven (kutsekomisjoni esimees)
  • Eesti Võlanõustajate Liit – Ülle Schmidt (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Tartu Linnavalitsus – Inge Kool
  • Eesti Finantsnõustajate Liit – Tiina Sooba
  • Tartu Ülikooli Pärnu kolledž – Anne Rähn
  • Companion Koolitus – Katri Heinjärv

ESTA töö- ja palgatingimutse komisjon moodustati ESTA volikogu poolt 10.10.2008

Komisjonil juht hetkel puudub.

Komisjoni liikmed:

  • Rünno Lass
  • Mart-Peeter Erss
  • Maiu Kauber
  • Eda Vesik
  • Helen Peeker
  • Astrid Ojasoon
  • Ülle Schmidt

Koosseis kinnitati ESTA üldkogu poolt 30.03.2016, volituste aeg 3 aastat.

Komisjoni liikmed:

  • Ülle Schmidt, ulles@hot.ee
  • Maire Kivimurd, maire.kivimurd@mail.ee

Varem töös olnud komisjonid

Terminoloogiakomisjon moodustati ESTA volikogu 13.03.2009 otsusega.

Komisjoni tegevus peatati ESTA volikogu 19.09.2013 otsusega.

Komisjoni liikmed:

  • Kersti Põldemaa (komisjoni esimees), kersti.podemaa@swcenter.ee
  • Anne Luik, anne@fi.tartu.ee
  • Anne Rähn, anne.rahn@ut.ee
  • Elina Kuristik, elinakuristik@hot.ee
  • Eve Lääts, eve.laats@swcenter.ee
  • Helen Peeker, helen.peeker@swcenter.ee
  • Katrin Tsuiman, katrin.tsuiman@lv.parnu.ee
  • Kristiina Salong, kristiinas@vhk.ee
  • Maiu Kauber, maiu.kauber@tps.edu.ee
  • Malle Ojamaa, malle.ojamaa@tallinnlv.ee
  • Mare Leino, eram@tlu.ee
  • Marju Medar, marju.medar@tlu.ee
  • Marju Selg, marju.selg@ut.ee
  • Piret Kuusküll, piret.kuuskull@swcenter.ee
  • Piret Purdelo-Tomingas, piret.purdelo@mail.ee
  • Raivo Allev, raivo.allev@tallinnlv.ee
  • Reet Rääk, reet.raak@tallinnlv.ee
  • Salli Põldvere, salli.poldvere@ut.ee
  • Uku Torjus, uku.torjus@sm.ee

Sotsiaaltöö koolituse ja kutsekvalifikatsiooni komisjon moodustati ESTA volikogu poolt 26.10.2004.

Komisjoni tegevus peatatud ESTA volikogu 05.03.2015 otsusega.

Komisjoni liikmed on:

  • Maiu Kauber (komisjoni juht), maiu.kauber@gmail.com
  • Anneli Eelmaa, anneli.eelmaa@koeruhk.ee
  • Olev Kaasik, olevkaasik@gmail.com
  • Maila Kroos
  • Olga Kuusalu, olga.kuusalu@mail.ee
  • Regina Lind, ajakiri@tai.ee
  • Lenne Loide, lenne@astangu.ee
  • Eve Lääts, laats.eve@gmail.com
  • Leelo Mägi-Vollmann, leelom@astangu.ee
  • Helen Peeker, helen.peeker@swcenter.ee
  • Kersti Põldemaa, kersti.poldemaa@swcenter.ee
  • Eerika Rahuoja, eerika.rahuoja@tallinnlv.ee