Kutsekomisjonid

Sotsiaaltöötaja kutsete kutsekomisjon

  • Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet – Raivo Allev (kutsekomisjoni esimees)
  • Harku Vallavalitsus – Tiia Spitsõn (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Lastekaitse Liit – Tõnu Poopuu
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Hille Velli-Vällik
  • Eesti Puuetega Inimeste Koda – Kerti Kollom Seidelberg
  • Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituut – Marju Selg
  • Tartu Ülikooli Pärnu Kolledž – Anne Rähn
  • Sotsiaalministeerium – Elise Nikonov

Hooldustöötaja kutsete kutsekomisjon

  • Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoda – Terje Kraanvelt (kutsekomisjoni esimees)
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Iris Meristo (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Mustamäe Sotsiaalkeskus- Jaanika Luus
  • Põhja-Tallinna Valitsus – Piret Kruuser
  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkool – Merike Kravets
  • SA Innove – Tiina Matsulevitš

Hoolekandeasutuse juht, tase 6 kutsekomisjon

  • Tallinna Sotsiaal- ja Tervishoiuamet – Uku Torjus (kutsekomisjoni esimees)
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Eike Käsi (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoda – Rünno Lass
  • Eesti Puuetega Inimeste Koda – Kerti Kollom Seidelberg
  • Tallinna Sotsiaaltöö Keskus – Kersti Põldemaa
  • Põhja-Tallinna Valitsus – Mart-Peeter Erss
  • MTÜ Iseseisev Elu – Maire Koppel
  • Tartu Ülikool – Anne Rähn

Tegevusjuhendaja, tase 4 kutsekomisjon

  • Tartu Tervishoiu Kõrgkool – Janika Pael (kutsekomisjoni esimees)
  • AS Hoolekandeteenused – Liina Lanno (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Erihoolekandeteenuste Pakkujate Liit – Ly Mikheim
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Merike Merirand
  • Eesti Tegevusjuhendajate Liit MTÜ – Piret Pent
  • MTÜ Hoolekande Ekspertiisi- ja Nõustamiskeskus – Ain Klaassen

Lapsehoidja kutsete kutsekomisjon

  • Lapsehoidjate Kutseliit – Kristin Varm (kutsekomisjoni esimees)
  • Eesti Linnade Liit – Hille Ilves (kutsekomisjoni aseesimees)
  • OÜ Pihel – Sirje Siilbek
  • Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon – Sole-Riin Sepp
  • Tallinna Tervishoiu Kõrgkool – Piret Tamme
  • Alu Rahvaõpistu – Janne Liidik

Võlanõustaja kutsete kutsekomisjon

  • Süda-Eesti Sotsiaalkeskus – Tiina Larven (kutsekomisjoni esimees)
  • Eesti Võlanõustajate Liit – Ülle Schmidt (kutsekomisjoni aseesimees)
  • Tartu Linnavalitsus – Inge Kool
  • Eesti Finantsnõustajate Liit – Tiina Sooba
  • Tartu Ülikooli Pärnu kolledž – Anne Rähn
  • Companion Koolitus – Katri Heinjärv
Tekkis küsimus?

Saada see meile aadressil eswa@eswa.ee või helista numbril +372 645 7921.