ESTA alustas sotsiaalvaldkonna podcastidega

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsiooni toel tõmmati käima sotsiaalvaldkonna taskuhääling (inglise keeles podcast) “Sotsiaalhääling”

Sotsiaalhäälingu eesmärk on populariseerida sotsiaalvaldkonnas tehtavat tööd ja luua tänapäevane platvorm info ning ideede ammutamiseks sotsiaalvaldkonna töötajate, kuid ka laiemalt kõigile, kes sotsiaalvaldkonna vastu huvi tunnevad.

Saate külalisteks on erineva taustaga põnevad ja inspireerivaid inimesed, kellega koos arutleda sotsiaalvaldkonna arengute ja võimaluste üle. Eelkõige on eesmärk tekitada lahendustele ja inspiratsioonile orienteeritud arutelusid. Räägime küll konstruktiivselt sellest, mis vajab arendamist, kuid samas unistame ja mõtleme kastist välja.

Sotsiaalvaldkonna kogukonnana on teiste ideedest ja kogemustest osa saamine ja nende mõtestamine oluline, kuid tihtilugu võib jääda sisulisteks laiemateks diskussioonidest muude tööde-tegemiste kõrvalt vähe aega. Taskuhääling annab väärtusliku võimaluse nii mõnusa diskussiooni arendamiseks kui selle kuulamiseks.

Sotsiaalhäälingut toetatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi meetmest  „Tööturul osalemist toetavad hoolekandeteenused“.

Kuula Sotsiaalhäälingut: 

Sotsiaalhäälingu tegemisi saab jälgida ka instagramis: https://www.instagram.com/sotsiaalhaaling/