ESTA juhatus kohtus piirkondadega

7. juunil veebikohtumisel jagasid piirkonnad juhatuse ühises ringis oma esimese poolaasta tegevusi ning tutvustasid põgusalt eesootavaid plaane.

Esimesel poolaastal on uue juhatuse saanud Põhja-, Kesk-Eesti ja Saare piirkonnad. Värsked juhatused olid kogemusvahetusele tulnud sooviga saada inspiratsiooni ning mõtteid. Teekonna alguses olev Saare juhatus tõi eraldi välja, et nende kindel plaan on omavahel ära jaotada valdkonnad, mille eest iga juhatuse liige vastutama hakkab.

Lääne piirkond rääkis, et nende edu ja suur liikmete kaasatus tugineb igakuistel kohtumistel. Kokkusaamistel on osalejate arv ajas üha kasvanud ning tänaseks tunneb piirkond end ühtselt toimiva kogukonnana, kus on loodud suurepärane ja avatud keskkond eriteemalisteks mõttevahetusteks. Traditsiooniliselt on piirkonnas juulikuu puhkamiseks ning augustis alustatakse kohtumisega taas suurejooneliselt Hiiumaal.

Lõuna piirkond on seni kõige enam ressurssi panustanud Wikipedia talgudel. Ettevõtmise käigus saab piirkond kokku kord kuus ning ühises ringis uuendatakse ja täiendatakse sotsiaalvaldkonna artikleid.

Ida piirkonnal ei õnnestunud sel korral kohtumisel osaleda. Sügisel saavad ESTA juhatus ja piirkondade juhatused taas kokku veebivahendusel.