ESTA Sotsiaalhäälingu uus osa: meedia mõju sotsiaaltööle

 

ESTA Sotsiaalhäälingu uus osa: meedia mõju sotsiaaltööle

Seekordset episoodi juhib Kadri Kuulpak ning meil on rõõm tervitada kolme erialaspetsialisti: Pihlakodude juhatuse esinaist Merike Meriranda, Sotsiaalministeeriumi kommunikatsiooni osakonna juhti Taavi Audot ning Õhtulehe peatoimetajat Martin Šmutovit. Selles episoodis keskendume sotsiaaltöö ja meedia suhetele. Arutleme, kui suure vastutuse peaksid ajakirjanikud võtma oma lugude tagajärgede eest ja kui tähtis on anonüümsuse hoidmine. Uurime ka teenuseosutajate vastutust isikuandmete kaitsmisel, eriti olukordades, kus ajakirjandus soovib detailset infot.Kuula siit.

Seekordset episoodi juhib Kadri Kuulpak ning meil on rõõm tervitada kolme erialaspetsialisti: Pihlakodude juhatuse esinaist Merike Meriranda, Sotsiaalministeeriumi kommunikatsiooni osakonna juhti Taavi Audot ning Õhtulehe peatoimetajat Martin Šmutovit.

Selles episoodis keskendume sotsiaaltöö ja meedia suhetele. Arutleme, kui suure vastutuse peaksid ajakirjanikud võtma oma lugude tagajärgede eest ja kui tähtis on anonüümsuse hoidmine. Uurime ka teenuseosutajate vastutust isikuandmete kaitsmisel, eriti olukordades, kus ajakirjandus soovib detailset infot.