Pensioni I, II ja III samba tasuta infotund

Hea ESTA liige!

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon koostöös Sotsiaalministeeriumi pensionitarkuse nõuniku Danielle Williamsiga korraldab praktilise I, II ja III samba infotunni.

Infotund toimub 04. juunil 15:00-16:30. Registreerimisvormi leiab siit.

Peale registreerimist saadetakse Teams keskkonna link e-posti aadressile.

PS! Palun täitke registreerimisvorm ka juhul, kui te ei saa sellel kohtumisel osaleda, ent soovite mõnele muule tulla. Huvi korral leiame kindlasti sobiva uue aja!

Tänapäeval unistavad paljud finantsvabadusest. Kas ja kuidas selle saavutamine on võimalik? Infotund keskendub Eesti pensionisüsteemile ning üldpõhimõtetele, kuidas enda raha kasvama panna. Liigume maailmas ringi töötades eri riikides – mis oleks, kui saaksime teada, kuidas enda pensioniõigusi riikide vahel kokku liita? Kas ja millisel juhul tõsta enda II samba sissemaksed 4% või 6% peale? Neile ja muudele küsimustele saab vastuse kohtumisel. Kokkusaamisel saab kindlasti selgeks, mis erinevus on I, II ja III sambal ning kuidas neid enda jaoks maksimaalselt tööle panna. Investeerimise juures on parim sõber aeg. Ära maga maha ning alusta teadlikult enda tuleviku planeerimist. Kunagi pole hilja.

Praktilisel infotunnil tutvustatakse erinevaid pensionikalkulaatoreid ning kindlasti jääb aega ka küsimusteks ja aruteluks.

Lisaküsimuste korral pöörduge kindlasti:

Parimate soovidega,
Danielle Williams
pensionitarkuse nõunik | Hüvitiste ja pensionipoliitika osakond
5387 5828 | Danielle.Williams@sm.ee

Sotsiaalministeerium
Suur-Ameerika 1 | 10122 Tallinn
626 9301 | http://www.sm.ee