Saaremaa piirkonna teemapäev “Sotsiaalvaldkonna töötajate väärtustamine, plaanid edasiseks”

Saaremaa piirkonna teemapäev „Sotsiaalvaldkonna töötajate väärtustamine, plaanid edasiseks“ toimub Arensburgi Hotelli konverentsiruumis 30.12.2021 algusega kell 12.00.

Ootame kõiki Saaremaa piirkonna ESTA liikmeid ja teisi valdkonnas aktiivselt kaasamõtlevaid inimesi osalema teemapäeval, kus arutame ühiselt, mida soovime ja suudame muuta, mis vajab arendamist ja kuidas pidada sotsiaalset dialoogi. Meie ülesanne on aidata ja toetada klienti, kuid kes kaitseb sotsiaaltöötajat? Kuidas viia sõnum otsustajateni ning leida tuge kolleegidelt?

Kõikidele nendele küsimustele on mõelnud meist igaüks ja kindlasti on nii mõnigi jõudnud heade ideedeni. Võtame kokku 2021. aasta ja jagame ideid ning mõtteid, et see koonduks alustanud uuele vallavalitsusele edasi antavaks sõnumiks. Teemapäeva kava on leitav siin.

Registreerimissoov edastada e-posti aadressil anneli.cds@gmail.com. Lisainfo saamiseks palun helistada Anneli Tõru, 511 3114.

Teemapäevale tulles tuleb esitada vaktsiinipass, COVID-19 läbipõdemist kinnitav tõend ja kehtiv isikut tõendav dokument. Tõendit ja isikusamasust kontrollitakse enne teemapäevale sisenemist registreerimislauas. Konverentsi ruumis palume kanda maski.

Saaremaa piirkonna teemapäeva rahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi meetmest  „Tööturul osalemist toetavad hoolekandeteenused“