Sotsiaalala töötajad on oodatud appi Saaremaale

Sotsiaalala töötajad on oodatud appi Saaremaale

Saaremaa kriisikodu ootab kiiresti appi töötajaid, kelle ülesandeks on igapäevatoimingute tegemine COVID-19 diagnoosiga inimeste hooldamisel.  Oma abi saavad pakkuda ka need inimesed, kellel varasem kogemus hooldustöötajana puudub. Väljaõpe toimub kohapeal ja tööd saab alustada koos hoolduskogemusega inimesega.

Nii ESTA liikmetel, kui teistel sotsiaalvalvaldkonna inimestel on olemas sobiv haridus või paljudel ka hooldamise kogemus. Hetkel on küll kõigil käed tööd täis, kui aga leidub kedagi, kes on valmis appi minema oma valdkonna inimestele Saaremaa kriisikodus, siis oleksid saarlased väga tänulikud.Nii hoolealused kui ka töötajad on kaitstud, sest neile antakse vajalik varustus ja desinfitseerimisvahendid ning arvestatakse inimese soovidega töögraafiku koostamisel.

Hooldajana tööle asuda soovijatel palutakse ühendust võtta Saaremaa vallavalitsuse sotsiaalnõuniku Gabriela Roosoga telefonil 506 8253 ja koristajatööst huvitatud inimestel kriisikodu koordinaatori Kairit Lindmäega telefonil 5451 2202.

Töökuulutus leitav siin