Sotsiaalala töötajate tunnustamine

Tunnustamine 2021

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon kuulutas välja konkursi parimate sotsiaalvaldkonna töötajate tunnustamiseks. 2021. aasta konkursile laekus 149 kandidaati 15 kategoorias.

Iga-aastane tunnustamise konkurss on hea võimalus tõsta esile oma piirkonna, valla või asutuse kõige tublimaid sotsiaalvaldkonna töötajaid ja valdkonda panustajaid, kes on oma pühendunud tegutsemisega muutnud inimeste ja kogukonna elu paremaks.

Sotsiaalala töötajate ja valdkonda panustajate konkursi korraldas ESTA koostöös Sotsiaalministeeriumi, Eesti Võlanõustajate Liidu, Eesti Asenduskodu Töötajate Liidu, Eesti Tegevusjuhendajate Liidu, Eesti Erihoolekandeteenuste Pakkujate Liidu, Eesti Sotsiaalasutuste Juhtide Nõukoja (ESTA liige) ja Eesti Sotsiaaltöö Üliõpilaste Seltsiga.

Kui tavaliselt on konkursile esitatud inimesi tunnustatud rahvusvahelisel sotsiaaltöö päeval (16. märtsil), siis tänavu toimub pidulik üritus 15. juunil Tartu Vanemuise Kontserdimajas.

Tunnustusüritusel võtavad sõna sotsiaalkaitseminister Signe Riisalo ja töö- ja terviseminister Tanel Kiik  ning Tartu abilinnapea Mihkel Lees, toimub pidulik nominentide tunnustamine 15 kategoorias meeleoluka programmi saatel.

Tunnustusüritust kantakse tasuta üle veebi vahendusel ning üritus jääb hiljem järele vaadatavaks. Link asub siin https://www.youtube.com/watch?v=nQgjBvjhfzQ&ab_channel=MinuRadaTV

Palume võimalusel otseülekande linki jagada oma töökaaslaste, koostööpartnerite ja teiste huvitatutega.

Tunnustusürituse kava on siin.

Tunnustusüritust rahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi meetmest „Tööturul osalemist toetavad hoolekandeteenused“.

Tunnustamine 2020

Igal aastal rahvusvahelisel sotsiaaltöötajate päeval tunnustab ESTA parimaid sotsiaala töötajaid.

Eriolukorra tõttu nihkus tunnustusüritus edasi ja toimus pisut ebatavalisel moel, videosilla vahendusel. Youtube link järele vaatamiseks siin.

2020 aastal esitati rekordarv kandidaate 80, kelle hulgast tänati parimaid 13 kategoorias. 2019. aasta laureaadid leaid siit 

2020. aasta tunnustusürituse veebikeskkonnas läbi viidud tunnustusüritus (erakogu)