Taskuhäälingus tutvustati ESTA tegevust

Tervisetaskus käisid külas ESTA juhatuse esimees Kairit Lindmäe ja liige Kristiina Välba. Saated juhtis Katri Udso ning produtseeris Esteks Meedia.

Taskuhääling Tervisetasku kajastab aktuaalseid teemasid tervishoiust, haridus- ja sotsiaalsüsteemist. Kasulikku teavet jagavad oma ala spetsialistid, ühingute liikmed ja isikliku kogemust jagavad inimesed.  Seekordses Tervisetasku osas käisid külas ESTA juhatuse esimees Kairit Lindmäe ja liige Kristiina Välba. Saated juhtis Katri Udso ning produtseeris Esteks Meedia.
Taskuhäälingus räägitakse ESTA tegevuse algusest, liikmeks olemise kogemuset ning assotsiatsiooni põhilistest ettevõtmistest. Arutleti ka kutsete andmise tähtsuse üle ning ESTA rollist ühiskonna muutuste kujundamisel. Räägiti ka hiljuti vastu võetud ESTA tegevuskavast 2023-2027. Lisaks puudutati hooldereformi ja räägiti sellest, kuidas sotsiaaltöötajate tööd mõistetakse  ja tunnustatakse. Ka avati, mida on oodata juba oktoobri keskpaigas toimuvast konverentsist “Sotsiaal(t)öö – kuhu ja kellega liigub?”.
Kuula taskuhäälingut siit: https://youtu.be/pK7GuwY66YU