ESTA otsib kolme menteed kohalikust omavalitusest

ESTA otsib mentorlusprogrammi kolmele sotsiaalvaldkonnas pädevale spetsialistile juhendatavaid, kellega koos mentorlusprogramm läbida.  Juhendatavatel on võimalus saada tasuta mentorlust.

Sobid sotsiaalvaldkonna mentorlusprogrammi kui oled kohalikus omavalitsuses:

  • juhtival kohal ning vajad toetust ühel järgmistel teemadel: tööalaste muutuste toetamine, juhtimiskvaliteedi edendamine ja töötajate toetamine, karjäärialased eesmärgid ja eneseareng, organisatsioonisisese enesehoiusüsteemi loomine ja hoidmine, parimate praktikate kogemuspõhine jagamine ja võrgustiku tugevdamine.
  • spetsialist ning vajad toetust sotsialtöös tööealistega ja erivajadusega inimestega ühel järgmistel teemadel: konkreetsete olukordada lahendamine, parimate praktikate kogemuspõhine jagamine koos võrgustiku tugevdamisega või eestkostega seonduv töövaldkond.
  • spetsialist ning vajad toetust sotsiaaltöös tööealistega, laste ja peredega, erivajadusega inimestega või eakatega ühel järgmistel teemadel: eneseareng, enesehoiusüsteemi loomine või parimate praktikate kogemuspõhine jagamine.

Soovi korral anna endast teada hiljemalt esmaspäevaks, 3. aprilliks, meiliaadressile eva.kuslap@eswa.ee.

Mentorlusprogramm alustab 14. aprillil 2023 ning mentorluse ajakava ja sisu sõltub paika pandud eesmärgist ning omavahelisest kokkuleppest mentoriga.

Pärast mentorluse läbimist küsib ESTA teenuse kohta ka tagasisidet.