Sotsiaalala töötajate tunnustusüritus 15. juuni 2021

Hea ESTA liige!

Meil on hea meel Teid kutsuda sotsiaalala töötajate ja valdkonda panustajate tunnustusüritusele 15. juunil 2021 aastal Vanemuise Kontserdimajja (Vanemuise 6, 51003 Tartu). Kutse juurde on lisatud tunnustusürituse kava.

Sotsiaalala töötajate ja valdkonda panustajate konkursi tulemuste hindamisel osalesid Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon, Sotsiaalministeerium, Eesti Võlanõustajate Liit, Eesti Asenduskodu Töötajate Liit, Eesti Tegevusjuhendajate Liit, Erihoolekandeteenuste Pakkujate Liit ja Eesti Sotsiaaltöö Üliõpilaste Selts.

Sotsiaalala töötajate ja valdkonda panustajate tunnustusürituse osalemistasu on 30 eurot inimene. Palume Teil enda osalemisest teatada läbi registreerimise lingi  http://www.connect.ee/uuring/449561362/  hiljemalt 8. juuniks 2021. Kutse on mõeldud ainult ESTA liikmetele ja kohtade arv on piiratud.

Tunnustusüritust kantakse üle veebi vahendusel ning üritus jääb hiljem järelevaadatavaks. Link asub siin https://www.youtube.com/watch?v=nQgjBvjhfzQ&ab_channel=MinuRadaTVPalun otseülekande linki jagada oma töökaaslaste, koostööpartnerite ja teiste huvitatutega.

Tunnustusürituse korraldamisel arvestame kõikide Vabariigi Valitsuse kehtestatud piirangutega COVID-19 haiguse leviku tõkestamiseks.

Tunnustusüritust rahastatakse Euroopa Liidu Sotsiaalfondi meetmest „Tööturul osalemist toetavad hoolekandeteenused“.

Lisainfo telefonil: 53437323 Marianne-Elisabeth Agu, e-posti aadressil tunnustamine@eswa.ee või www.eswa.ee/sotsiaalala-tootajate-tunnustamine/

Olete lahkesti oodatud osalema sotsiaalvaldkonna tunnustusüritusel!

Tunnustusürituse kavaga saab tutvuda siin

Lugupidamisega

Sirlis Sõmer-Kull

Juhatuse esinaine

Eesti Sotsiaaltöö Assotsiatsioon

www.eswa.ee